Zapraszamy do zapoznania się naszymi ofertami franczyzy na stronie:


franczyza.sfinks.pl


Jeśli chcesz znaleźć pomysł na własny biznes, franczyza może być interesującym cię rozwiązaniem. Sfinks Polska S.A. oferuje franczyzę wielu marek w różnych segmentach rynku gastronomicznego, który z racji swojego dynamicznego wzrostu jest czymś w co warto inwestować.


Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie. Spółka zarządza sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło, WOOK, warszawskim pubem Bolek i otwieranymi w ramach grupy restauracjami Fabryka Pizzy. Najbardziej znaną marką jest Sphinx – sieć istniejąca na rynku od 23 lat. Piwiarnia to największa sieć pubów w Polsce. Chłopskie Jadło specjalizuje się w kuchni polskiej, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków i której zawsze chętnie próbują zagraniczni turyści. Fabryka Pizzy oferuje dania kuchni włoskiej: pizzę, makarony, gnocchi, sałatki i desery.


Przedstawiamy korzyści jakie daje franczyza oraz rozwiązania pomagające prowadzić własny biznes gastronomiczny we współpracy ze Sfinks Polska.

Na stronie franczyza.sfinks.pl dowiesz się m.in.


  • Jakie są warunki franczyzy dla wszystkich naszych marek
  • Jakie korzyści daje franczyza jednej z marek Sfinks Polska.
  • Jak otworzyć własną restaurację we franczyzie.
  • Jak możemy pomóc sfinansować twoją inwestycję we własny biznes gastronomiczny.

Zapraszamy do odwiedzenia franczyza.sfinks.pl w celu zapoznania się z całą ofertą franczyzową lub do przejścia bezpośrednio na podstrony poszczególnych marek:


Franczyza Sphinx

Franczyza Fabryka Pizzy

Franczyza Piwiarnia

Franczyza Wook

Franczyza Chłopskie Jadło

Franczyza Meta