Jak burger z dowozem to tylko z The Burgers

Krótka historia kanapki oraz burgerowni specjalizującej się w dostawie jedzenia

Nikt nie przypuszczał, że rynek oferujący jedzenie na dowóz tak szybko rozwinie skrzydła. Polacy pokochali zamawiać jedzenie z dostawą do domu za to, że w domowym zaciszu w kapciach przed telewizorem mogą rozkoszować się smakiem swoich ulubionych dań z okolicznych restauracji. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów szturmem do Polski weszły portale do zamawiania jedzenia online oferujące to na co masz ochotę: pizza z dowozem prosto pod Twoje drzwi a może burger z dostawą do pracy? Popularyzacja rynku delivery spowodowała, że jest on wręcz przepełniony restauracjami oferującymi jedzenie na dowóz przez co wybór restauracji, z której chcemy zamówić jedzenie i tym samym wybór samego dania stał się wyzwaniem.

Chcąc ułatwić klientom wybór burgerowni, kiedy najdzie niepowstrzymana ochota na burgera powstała marka The Burgers oferująca pewne, pyszne oraz tradycyjne burgery wykonane z najwyższej jakości wołowiny podawanej w grillowanej maślanej bułce. Marka The Burgers sprowadza na ziemię kucharzy fantazjujących o burgerach z jarmużem podawanych w żytnich bułkach z majonezem light.

Chcąc kultywować tradycję burgerów nieuniknione jest poznanie historii tego jakże prostego lecz smacznego dania, którym w Stanach Zjednoczonych w latach 70-tych zajadali się robotnicy.

Od mielonego kotleta w chlebie po najbardziej rozchwytywaną kanapkę na świecie

Jeśli bez zastanowienia mielibyście powiedzieć skąd wywodzi się klasyczny hamburger z pewnością odpowiecie… z Ameryki. Pewnie zaskoczy was wiadomość, że ulubiona kanapka z grillowaną wołowiną ma swoje korzenie w Niemczech a dokładniej z Hamburga skąd, teraz to oczywiste wywodzi się również nazwa najpopularniejszego fast fooda XXI wieku.

Najpierw była bułka czy kotlet?

Ze względu na ogromną popularność i dostępność hamburgerów nikt tak naprawdę nie zastanawiał się nad tym jak burgery znalazły się w Polsce. Jednak zanim ta pyszna kanapka trafiła do naszych domów odbyła długą drogę. Kulinarna podróż rozpoczęła się w Niemczech w postaci hamburskiego kotleta podawanego w dwóch kawałkach chleba wraz z imigrantami burger dopłynął do Stanów Zjednoczonych gdzie stał się inspiracją dla wielu Amerykanów chcących rozwinąć biznes gastronomiczny. W Stanach Zjednoczonych opatentowano burgera podawanego w tostach oraz w bułce co było strzałem w dziesiątkę. Ze względu na rosnącą popularność oraz liczbę wielbicieli pysznego kotleta w bułce naturalnym była standaryzacja produkcji burgerów uwzględniająca cały proces przygotowania jak i stan sanitarny otoczenia. Chociaż jedzenie na dowóz a tym bardziej burger z dowozem w latach siedemdziesiątych był totalną abstrakcją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstała największa sieć burgerowni, która uruchomiła model pozwalający na odbiór jedzenia nie wysiadając z pojazdu. Wraz z rozwojem i popularyzacją burgerów, menu rozszerzano o hot dogi, dania z grilla oraz smażone przekąski mięsne jednak żadne z tych dań nie przebiło geniuszu kanapki z bułce z kotletem mielonym.

Burger z dostawą Warszawa, Poznań, Łódź…

Wraz ekspansją największej sieci burgerów w Stanach w latach 90-tych w Warszawie otworzył się pierwszy lokal z burgerami. Polacy pokochali przywiezioną z zachodu kanapkę z wołowiną dlatego od razu podłapali koncept i z czasem małe lokalne burgerownie zaczęły przyćmiewać popularne w tamtych czasach bary mleczne.

Od czasu pojawieni się pierwszego burgera w Polsce minęło prawie 30 lat. Przez ten czas wielkie sieci burgerów zaczęły zajmować kluczowe miejsca w większych miastach a małe lokalne burgerownie zaczęły wypełniać puste przestrzenie zasiedlając osiedla i dzielnice zalewając nas szeroką ofertą wymyślnych burgerów, z której koniec końców trudno jest coś wybrać.

Jeśli marzy Ci się zjedzenie prawdziwego burgera z grillowaną wołowiną, burgerowym sosem szefa kuchni na bazie majonezu i musztardy oraz świeżymi dodatkami sałatą, pomidorem ogórkiem konserwowym oraz serem cheddar koniecznie zamów z The Burgers, gwarantujemy - najlepszy burger z darmowym dowozem.

W menu The Burgers znajduje się szeroka oferta burgerów z dowozem oraz pysznych przekąsek. Wybierając The Burgers wiesz, że otrzymasz pysznego burgera z wysokiej jakości składnikami z dostawą do domu, prosto pod Twoje drzwi. W każdy kwartał dostępna jest oferta sezonowa składająca się z zupy, zazwyczaj przygotowanej z sezonowych warzyw oraz burgera w nowej odsłonie. Wśród burgerów należy wyróżnić: classic burger, cheese burger, jack bacon burger czy boczniak burger wszystkie z kultowym, burgerowym sosem szefa kuchni. Posiadamy również ofertę burgerów wegetariańskich, wśród których znajduje się burger z falafelem. The Burgers posiada również szeroką ofertę przekąsek: chipsy z bekonu, falafel, stripsy z kurczaka czy skrzydełka BBQ z różnymi sosami harrisą czy uwielbianym przez Polaków sosem czosnkowym.

Nie zastanawiaj się tylko wejdź na stronę www.smacznieiszybko.pl wpisz adres zamówienia, wybierz restauracje The Burgers i zamów pyszne burgery z dostawą do domu lub pracy.